Sizin İçin Buradayız

Puan Kullanımı


Kapat
Puan Kullanımı

adios kartınızla World amblemini gördüğünüz anlaşmalı World Üye İşyerleri'nde yapacağınız alışverişlerden puan kazanırsınız. Kazandığınız puanları "para" yerine kullanabilir, birikmiş puanlarınızı Akıllı Adım Bireysel Emeklilik Planınıza aktarabilirsiniz.

Puan hareketlerinizi World Mobil’den, Yapı Kredi Mobil'den ve İnternet Şubesi'nden takip edebilirsiniz. World Mobil ile kampanyalardaki kazanım aşamalarınızı ve hangi kampanyadan ne kadar puan kazandığınızı geçmişe dönük olarak da takip edebilirsiniz.

Daha çok puan kazanmak, tüm kampanyaları ve kampanyalardaki kazanım aşamalarınızı takip etmek için hemen World Mobil’i indirin.

Seyahatlerde

adios ile puanlarınız tüm seyahat harcamalarınızda kat kat daha değerlidir.

Yapı Kredi Seyahat Hattı'nda kazandığınız puanları daha değerli kullanarak yapabileceğiniz seyahat harcamaları;

  • Yurt içi & yurt dışı uçak bileti
  • Yurt içi & yurt dışı otel
  • Yurt içi & yurt dışı tur
  • Gemi turları (Cruise)
  • Jet/yat/limuzin kiralama
  • Araç kiralama

Seyahat Harcamalarınıza ilişkin kullanım prensipleri ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız.

adios ile Yapı Kredi Seyahat Hattı üzerinden yapılacak seyahat harcamalarında puanlar belirli katsayılar ile çarpılarak çok daha değerli kullanılır. Puanların daha değerli kullanımı ile ilgili tabloyu görmek için tıklayınız.

Üye İşyerlerinde

adios ile anlaşmalı World Üye İşyerleri'nde yaptığınız tüm alışverişlerde puan kazanabilir ve puanlarınızı Üye İşyerleri'nde para gibi kullanabilirsiniz.

Allianz Yaşam ve Emeklilik

Allianz Yaşam ve Emeklilik primlerinizi dilerseniz puanlarınızı kullanarak ödeyebilirsiniz.

Puanla Kart Ücreti Ödeme

Dilerseniz puan ile ödeme talimatı vererek, kredi kartı yıllık üyelik ücretinizi birikmiş puanlarınız ya da Avanspuan'larınızla ödeyebilirsiniz.

Ödeme talimatınızı aşağıdaki kanallardan verebilirsiniz:

  • Yapı Kredi şubeleri.
  • 444 0 444 Yapı Kredi Telefon Bankacılığı.
  • Yapı Kredi İnternet Bankacılığı.

* Kartınız kullanıma açık olduğu sürece kazandığınız standart puanlarınızın son kullanım tarihi bulunmamaktadır. Ancak kampanyalardan kazandığınız ve kampanya koşullarında belirli bir süre içerisinde kullanılması gerektiği bilgisi verilen puanlarınız son kullanım tarihinde geri alınmaktadır.

Kapat