Sizin İçin Buradayız

Kredi Kartı Başvurusu


Kredi Kartı Başvurusu

Tüm World özelliklerine sahip, alışverişlerde kazandığınız puanlarınızı, seyahat harcamalarınızda kat kat değerli kullandığınız adios'a sahip olmak için şubeye gitmeden Yapı Kredi Mobil’den internetten, SMS ile veya Yapı Kredi Telefon Bankacılığı üzerinden başvuru yapabilirsiniz.

World Üye İşyerleri'nde geçerli kampanyalardan yararlanabilir, adios ek hizmetleriyle hayatınızı kolaylaştıran birçok ayrıcalığa sahip olabilirsiniz.

adios özelliklerini ve ayrıcalıklarını öğrenmek için tıklayınız.

Yapı Kredi Mobil'den Kredi Kartı Başvurusu

adios başvurunuzu Yapı Kredi Mobil’den yapabilirsiniz!
Kredi Kartı başvurunuzu Yapı Kredi Mobil Ürün ve Başvurular menüsündeki Kredi Kartı Başvurusu alanından yapabilirsiniz.Online Kredi Kartı Başvurusu

Çok acayip seyahat ettiren kart adios'un özelliklerinden yararlanmak için hemen formu doldurun!

Artık kredi kartınıza internet üzerinden de sahip olabilirsiniz. Tek yapmanız gereken HEMEN BAŞVUR butonuna tıklamak ve başvuru formunu doldurmak.

SMS ile Kredi Kartı Başvurusu

Başvurunuzu takip etmek için ise, ADIOS yazıp boşluk bırakarak, T.C. Kimlik Numaranızı 4407'ye SMS ile gönderebilirsiniz.*

*SMS ile yapacağınız başvurular ve başvuru takibi için göndereceğiniz SMS, cep telefonu operatörünüz tarafından 1 SMS olarak ücretlendirilir.

Telefon Bankacılığı ile Kredi Kartı Başvurusu

444 0 444 Yapı Kredi Telefon Bankacılığı'nı arayarak kredi kartı başvurunu yapabilir ve başvurunuzu takip edebilirsiniz.

Kapat