Sizin İçin Buradayız

Sigortalar


Kapat
Sigortalar

Kayıp/Çalıntı Güvencesi

adios kartınızın kaybolması ya da çalınması gibi kötü amaçlı kullanımlara karşı “Kayıp/Çalıntı Güvencesi” bulunmaktadır. Bu tür durumlarda yapmanız gereken tek şey, durumu anında 444 0 444 Yapı Kredi Telefon Bankacılığı’na bildirmektir.*

* Bildiriminden önceki 24 saat içerisinde gerçekleşen kötü amaçlı kullanımlardan doğan zararlardan, 150 TL ile sınırlı olmak üzere kart hamili sorumludur.

Alışveriş Güvencesi

Alışverişleriniz güvence altında...

adios kart kullanılarak satın alınan eşyalar, alışverişin yapıldığı tarihten itibaren 60 gün süreyle Alışveriş Güvencesi kapsamındadır. Alışveriş Güvencesi, malın çalınması veya zarar görmesi halinde geçerlidir. Kart hamili ile birlikte ek kartı olan tüm yakınları da bu hizmetten ücretsiz olarak yararlanabilir. Fakat, Alışveriş Güvencesi talebi sadece adına kredi kartı hesabı bulunan asıl kart sahibi tarafından yapılabilir.

Detaylı bilgi için lütfen tıklayınız.

Seyahat Sigortası

Yurt Dışındayken de Güvence Altındasınız!

adios ile yurt dışı seyahatlerinizde geniş kapsamlı sigorta güvencesine sahipsiniz.

  • Ferdi Kaza Sigortası (teminat 90.000 Euro'dur. 16 yaş ve altı çocuklar için 5.000 Euro'dur.)
  • Acil Tıbbi Harcamalar & Acil Tıbbi Nakiller & Cenaze Nakli (toplam teminat 30.000 Euro’dur. Acil tıbbi harcamalar için muafiyet bedeli 160 Euro’dur.)
  • Kayıp Bagaj Teminatı (1000 Euro’ya kadar teminat altındadır. Muafiyet 80 Euro’dur.)
  • Gecikmeli Kalkış (En fazla 12 saate kadar sigorta kapsamında olup, ilk 4 saatten sonra maksimum teminat 100 Euro’dur.)
  • Bagaj Gecikmesi (Bagajın ilk 12 saatten sonra gecikmesi için maksimum teminat 100 Euro’dur.)
  • Seyahat İptali (1.500 Euro’ya kadar teminat altındadır.)

Yurt dışı seyahat sigortası ile yurt dışı seyahatlerinde vize işlemlerinde talep edilen sigorta poliçesini ayrıca almanıza gerek kalmaz.
Sigorta kapsamından faydalanabilmek için kart sahibinin kendisiyle birlikte seyahat eden eşinin ve 19 yaşından küçük çocuklarının (herhangi bir öğrenim kurumuna devam etmesi halinde 24 yaşından küçük) seyahat biletlerinin tamamının (gidiş-dönüş ve tüm ilave parkurlar) adios kartla ödenmiş veya puanla alınmış olmalıdır. (Puan ile alınan biletler seyahat iptali sigortasının kapsamı dışındadır.)

Sigorta kapsamından yararlanma koşulları, sigorta istisnaları ve ayrıntılı bilgi için tıklayınız.

Kapat