Sizin İçin Buradayız

Ödeme Noktaları


Ödeme Noktaları

Ödeme Noktaları

adios kart'ınızı Yapı Kredi'deki vadesiz hesabınıza bağlatarak, ister dönem borcunuzun tamamını, ister ödenmesi gereken asgari tutarın her ay son ödeme tarihinizde, hesabınızdan otomatik olarak ödenmesini sağlayabilirsiniz. Son ödeme tarihinde hesapta yeterli tutarın bulundurulması yeterlidir. Otomatik Ödeme Talimatı'nı, size en yakın Yapı Kredi Şubesi'ne, 444 0 444 Yapı Kredi Telefon Bankacılığı'na ya da "Kredi Kartları, Borç Ödeme/İzleme, Otomatik Ödeme Talimat İşlemleri" seçeneğini kullanarak Yapı Kredi İnternet Şubesi'ndan verebilirsiniz.

Yapı Kredi ATM'leri (Tele 24 ve Tele24 Plus)

adios kart ödemelerinizi, haftanın 7 günü, günün 24 saati, Türkiye'nin dört bir yanındaki 3.400'ü aşkın Tele24 Plus ve Tele24'ten, birkaç tuşa dokunarak yapabilirsiniz. Ödemeleriniz doğrudan vadesiz hesaptan yapılacağı gibi, dilerseniz para yatırma zarfıyla ya da zarfsız şekilde nakit olarak yapabilirsiniz. Vadesiz hesaptan ödeme yapılabilmesi için, hesabın bulunduğu Yapı Kredi Şubesi'ne başvurarak, hesabın kredi kartı hesabına bağlatılması yeterlidir.

Yapı Kredi ATM'leri için tıklayınız.

Yapı Kredi Telefon Bankacılığı

adios kart ödemelerinizi, 444 0 444 Yapı Kredi Telefon Bankacılığı'ndan, şubeye gitmeden, zaman kaybetmeden, 24 saat, bir telefonla yapabilirsiniz. İşlemlerinizi Yapı Kredi Telefon Bankacılığı Yetkilisi'yle görüşerek ya da otomatik yanıt sisteminden yararlanarak gerçekleştirebilirsiniz. 444 0 444 Yapı Kredi Telefon Bankacılığı'nın özel numarası, Türkiye'nin her yerinden önüne bölge kodu eklenmeden direkt çevrilir ve yalnız şehir içi görüşme ücreti ödenir.

Yapı Kredi İnternet Şubesi

Yapı Kredi İnternet Şubesi ile adios kart ödemelerinizin yanı sıra pek çok bankacılık işlemini internete bağlanabileceğiniz her yerden kolayca yapabilirsiniz.

Yapı Kredi Mobil Bankacılık

Yapı Kredi Mobil Şube ile her an, her yerde bankacılık işlemlerinizi kolayca yapabilirsiniz.

Yapı Kredi Mobil Şube ile hesaplarınız ve kredi kartlarınızla ilgili bilgileri görüntüleyebilir, işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Kolay İşlem Menüsü ile belirlediğiniz hesap ya da kredi kartınıza ait işlemleri hızlıca yapabilirsiniz. EFT ve Havale işlemlerinizi dilediğiniz yer ve zamanda yapabilir, Hazır Kart'ınıza TL yükleyebilirsiniz.

Detaylı bilgi için tıklayınız.

Yapı Kredi Şubeleri

adios kart ödemelerinizi Yapı Kredi Şubeleri'nden de yapabilirsiniz.

En yakın Yapı Kredi için tıklayınız.

PTT Online Şubeleri

adios, Türkiye'nin dört bir yanındaki adios kart kullanıcılarının ödemelerini kolaylaştırmak için PTT ile işbirliği yaptı. Pazar günü ve resmi tatillerin dışındaki günlerde mesai saatleri içinde kart ödemelerinizi PTT online şubelerinden yapabilirsiniz. Şubemizin bulunduğu illerde PTT ödemelerinden işlem ücreti alınmaktadır.

Üye İşyeri Ödeme Noktaları

adios kart ödemenizi "adios Ödeme Noktası" işaretinin bulunduğu adios Üye İşyerleri'nde rahatça gerçekleştirebilirsiniz. adios Üye İşyerlerinden yapılan ödemelerden işlem ücreti alınmaktadır. yetkilisi ilgili tutarı POS'a girer ve işleminiz tamamlanır. Ödeme işleminizin gerçekleşmesi için; kartınızın POS makinesinden geçirilmesinden sonra, ödeme yapmak istediğiniz tutarı Üye İşyeri yetkilisine belirtmeniz yeterlidir. Üye İşyeri yetkilisi ödeme tutarınızı POS'a girer ve işleminiz tamamlanır.

Kapat