Sizin İçin Buradayız

Nakit Avans & Taksitli Nakit Avans


Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Kapat
Nakit Avans & Taksitli Nakit Avans

Nakit Avans Nedir?

Diyelim ki yapmanız gereken bir ödeme için ya da herhangi bir harcama için nakit ihtiyacınız var. Bu ihtiyacınızı adios kartınızla nakit avans çekerek en çabuk ve kolay şekilde sağlayabilirsiniz. Bu sayede kimseden borç para istemeden adios kartınızın size sunduğu nakit kredi olanağı sayesinde ihtiyacınızı karşılarsınız.

adios'la Nakit Avans Nasıl Kullanılır?

adios kartınızla günün 24 saati, Türkiye'deki 2.700'ü aşkın Yapı Kredi ATM'sinden, tüm dünyada ise VISA ve / veya MasterCard sistemine bağlı bankaların ATM'lerinden nakit çekebilirsiniz. Nakit avans kullanımı ile ilgili güncel faiz / ücret bilgilerini Faiz ve Ücretler bölümünde bulabilirsiniz.

Taksitli Nakit Avans

Nakit paraya ihtiyacınız olduğunda, adios'unuzdan nakit avans alabilir, 5 - 9 ay arası sabit taksit ve çok uygun faiz oranlarıyla rahatça geri ödeyebilirsiniz.

Taksitli nakit avans işlemini tüm Yapı Kredi Şubeleri'nden ve Yapı Kredi ATM'lerinden (Tele24 ve Tele24 Plus) yapabilirsiniz.

Taksitli Nakit Avans faiz oranları ve taksit seçenekleri aşağıda belirtilmiştir. Taksitli Nakit Avans işlemi için en az 300 TL tutarında işlem yapılması gerekmektedir.

Taksitli Nakit Avans hesap makinesi için tıklayın!

Kullanım koşulları için tıklayın!

Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Kapat