Sizin İçin Buradayız

Nakit Avans & Taksitli Nakit Avans


Kapat
Nakit Avans & Taksitli Nakit Avans

Nakit Avans Nedir?

Diyelim ki yapmanız gereken bir ödeme için ya da herhangi bir harcama için nakit ihtiyacınız var. Bu ihtiyacınızı adios kartınızla nakit avans çekerek en çabuk ve kolay şekilde sağlayabilirsiniz. Bu sayede kimseden borç para istemeden adios kartınızın size sunduğu nakit kredi olanağı sayesinde ihtiyacınızı karşılarsınız.

adios'la Nakit Avans Nasıl Kullanılır?

adios kartınızla günün 24 saati, Türkiye'deki 3.400'ü aşkın Yapı Kredi ATM'sinden, tüm dünyada ise VISA ve / veya MasterCard sistemine bağlı bankaların ATM'lerinden ya da Yapı Kredi İnternet Şubesi'nden nakit çekebilirsiniz. Nakit avans kullanımı ile ilgili güncel faiz / ücret bilgilerini Faiz ve Ücretler bölümünde bulabilirsiniz.

Taksitli Nakit Avans

Nakit paraya ihtiyacınız olduğunda, adios'unuzdan nakit avans çekebilir, 5 - 12 ay arası sabit taksit ve çok uygun faiz oranlarıyla rahatça geri ödeyebilirsiniz.

Taksitli nakit avans işlemini tüm Yapı Kredi Şubeleri'nden, Yapı Kredi İnternet Şubesi’nden ve Yapı Kredi ATM'lerinden (Tele24 ve Tele24 Plus) yapabilirsiniz.

Taksitli Nakit Avans faiz oranları ve taksit seçenekleri aşağıda belirtilmiştir. Taksitli Nakit Avans işlemi için en az 300 TL tutarında işlem yapılması gerekmektedir.

Kullanım koşulları için tıklayın!


Her 1.000 TL için
VadeFaiz OranıTaksit TutarıAylık Toplam Maliyet OranıYıllık Toplam Maliyet Oranı
6 Ay2,25%180,36 TL2,70%32,40%
9 Ay2,25%124,98 TL2,70%32,40%
12 Ay2,25%97,37 TL2,70%32,40%

Tüm kart işlemlerinizi Yapı Kredi İnternet Şubesi'nden hızlı ve güvenli yapabilirsiniz.

Hemen giriş

Yapı Kredi Mobil’den QR Kod ile Nakit & Taksitli Nakit Avans

Hızlı ve kolay bir şekilde, Yapı Kredi Mobil uygulaması üzerinden QR kod ile kredi kartından taksitli nakit avans ve nakit avans çekimi yapılabilmektedir. QR kodla Nakit Avans ya da Taksitli Nakit Avans çekebilmek için;

  • Yapı Kredi Mobil'e giriş yaptıktan sonra ana sayfada bulunan "Para Çek/Yatır" butonuna basın.
  • İlk ekranda para çekmek istediğiniz "Para Çek" sekmesinde “Hesap veya Kredi Kartı” seçiniz alanında “Kredi Kartı” sekmesine geçerek para çekmek istediğiniz kredi kartını seçin.
  • Kredi kartı seçiminizi yaptıktan sonra, aynı ekranda para çekmek istediğiniz tutarı seçin.
  • Çekeceğiniz nakit avansı taksitli olarak ödemek istediğiniz durumda “Taksitlendir” seçeneğini aktif hale getirerek, “Taksit Sayısı” seçimini yapın.*
  • ATM üzerindeki QR kodu, mobil şube ekranında açılan kameraya okutun ve ATM'den paranızı alın.

*Dilerseniz, "Seçimi Hatırla" seçeneğini aktif hale getirerek; bir sonraki Nakit Avans/ Taksitli Nakit Avans işlemlerinizde ek bir bilgi girmeye gerek kalmadan daha da hızlı bir şekilde kredi kartınızdan nakit avans çekme işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Kullanım koşulları için tıklayın!

Kapat