Sizin İçin Buradayız

adios Özellikleri


Kapat
Sigortalar

adios ile harcayın, sonra bölün, rahat edin!

Yapı Kredi'den %100 onaylı, çok düşük faizlerle ve masrafsız olarak, üstelik gelir belgesi gerekmeden tüm peşin alışverişlerinizi taksitlendirebileceğiniz Süper Bireysel İhtiyaç Kredisi.

Siz de ihtiyaçlarınızı ertelemek istemiyorsanız, Yapı Kredi’nin sunduğu iki çözümden birini seçerek, peşin alışverişlerinizi çok düşük faizlerle ve masrafsız olarak kredilendirebilirsiniz!

  • Dilerseniz, Yapı Kredi Üye İşyerleri’nden adios ile peşin olarak yaptığınız 500 TL ve alışverişinizi size en yakın Yapı Kredi şubesini ziyaret ederek %100 onay garantili Alışveriş Kredisi’yle dilediğiniz gibi bölüp rahat rahat ödeyebilirsiniz. Alışverişlerinizi Hesap Kesim tarihinizden önce kredilendirmeyi unutmayın!
  • Dilerseniz de, Alışveriş Kredisi için en yakın Yapı Kredi şubesini ziyaret ederek, kredi tutarınızı Alışveriş Kartı’nıza yükletip istediğiniz Yapı Kredi Üye İşyeri’nde dilediğinizce kullanabilirsiniz. Üstelik, adios kartınız varsa, kredi kartınızdaki kullanılabilir limit bloke edilerek Alışveriş Kredisi’ni %100 onaylı kullanabilir, kredi kartınız yoksa Alışveriş Kredisi başvurusu yapabilirsiniz!
Kredi TutarıVadeAylık Faiz OranıToplam MasrafAylık Toplam Maliyet OranıYıllık Toplam Maliyet OranıAylık Taksit Tutarı
2.000 TL 12 ay%1,210 TL%1,45%17,42183 TL
8.000 TL 24 ay%1,130 TL%1,36%16,27393 TL
15.000 TL 24 ay%1,130 TL%1,36%16,27736 TL

Detaylı bilgi için lütfen tıklayınız.

Başvuru İçin Gerekli Belgeler (müşteri ve varsa kefil için)

  • Nüfus Cüzdanı Fotokopisi
  • Elektrik, su, doğalgaz, telefon gibi abonelik gerektiren bir hizmete ilişkin işlem tarihinden önceki 3 ay içinde ve müşterinin adına düzenlenmiş bir fatura aslı veya 3 ay içerisinde alınmış ikametgâh belgesi (Adres paylaşım sisteminde adres bilgisinin güncel olması halinde bu maddede yer alan belgelerin beyanı gerekmemektedir.)

Nasıl Başvurabilirim?

Size en yakın Yapı Kredi şubesini ziyaret edebilirsiniz.

Taksitlerimi Nasıl Hesaplayabilirim?


Alışveriş Kredisi ile ilgili hesaplamalara ulaşmak için tıklayınız.


Daha Fazla Bilgiye Ulaşmak İçin

Alışveriş Kredisi ile ilgili sorularınız ve daha detaylı bilgiye ulaşabilmek için Yapı Kredi şubelerinizi ziyaret edebilir veya Yapı Kredi Çağrı Merkezi'ni arayarak, müşteri temsilcilerimiz ile görüşebilirsiniz.

Facebook'ta PaylaşTwitter'da PaylaşKapat