Sizin İçin Buradayız

Sosyal Güvenlik Prim Ödeme Talimatı


Otomatik Fatura Ödeme Talimatı

Sosyal Güvenlik Prim Ödeme Talimatı

Artık SSK ve Bağ-Kur prim ödemelerinizi adios kartınızla Yapı Kredi Internet Bankacılığı'ndan ya da Telefon Bankacılığı'ndan yapabilirsiniz.*

Tüm Yapı Kredi kredi kartları ile SSK ve Bağkur'a ait Sosyal Güvenlik Kurumu prim ödemelerinizi artık daha rahat ve hızlı bir biçimde gerçekleştirebilirsiniz. Şubeden yapılacak prim ödemeleri için %1 işlem ücreti yansıtılacaktır.

4 Kasım 2013 tarihi itibariyle Yapı Kredi bireysel ve ticari, kredi ve banka kartına sahip kart hamilleri; şahıs veya firmalara ait taahkuk eden SGK ödemelerini SGK web sitesi üzerinden yapabileceklerdir. Bireysel ve ticari kredi kartları ile yapılacak her bir SGK ödemesi için %1 işlem ücreti yansıtılacaktır. Banka kartı ile yapılacak ödemelerde herhangi bir işlem ücreti alınmayacaktır.

SGK web sitesi üzerinden yapılacak tüm SGK ödemeleri sadece 3D Secure ile gerçekleştirileceğinden; kart hamillerinin 3D Secure Sistemi’ne kayıt olmaları gerekmektedir. Haftasonu ve iş saatleri dışında da ödeme yapılabilecektir.

*Kredi kartı hesabınızdan ödenen her bir Bağkur ve SSK primi için, kredi kartınıza işlem ücreti yansıtılacaktır. İşlem ücretini öğrenmek için tıklayınız.

Kapat