Sizin İçin Buradayız

Otomatik Fatura Ödeme Talimatı


Otomatik Fatura Ödeme Talimatı

adios kart ile otomatik fatura ödeme talimatı vererek; su, elektrik, telefon, doğalgaz, Yapı Kredi Sigorta Poliçelerini ya da Turkcell, Avea cep telefonu fatura ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Talimatlı fatura ödemelerinden 1 Mayıs 2015 tarihi itibari ile işlem ücreti alınmamaktadır.

Bu sayede fatura tarihini kaçırmaz, nakitiniz olmasa bile ödeme yapmış olursunuz. Fatura ödemeleriniz tıpkı diğer alışverişleriniz gibi adios kart'ınıza yansıdığından, tüm faturalarınızı Hesap Özeti'nizden, Worldonline'dan veya Yapı Kredi İnternet Şubesi üzerinden düzenli olarak takip edebilirsiniz.

adios kart'ınız ile Otomatik Ödeme Talimatı Verin Siz de Kazanın!

Talimat verebileceğiniz anlaşmalı kurumları size en yakın şubemizden ya da 444 0 444 Yapı Kredi Telefon Bankacılığı'nı arayarak öğrenebilirsiniz.

Yapı Kredi Sigorta'nın Kasko, Süpereko, Ekokasko, İşimin, Yuvam, Can Sağlığı, VIP poliçeleri adios kart sahiplerine %1 puan kazandırıyor.

Türkiye'de sigorta konusunda hizmet veren büyük kuruluş, çok özel imkânları ile adios kart sahiplerinin hizmetinde.

Yapı Kredi Sigorta ödemelerinizi adios kart'ınızla yaptığınızda, hem ödeme işleminizi hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştirir, hem de ödeme tutarları üzerinden %1 puan kazanırsınız.

Turkcell faturalarınız adios kart'ınızdan otomatik ödendiğinde de puan kazanırsınız. Turkcell hatlı telefonlarınızın faturalarını düzenli ödeme talimatı vererek adios kart'ınızla ödeyebilir, fatura bedeli üzerinden puan kazanırsınız.

Kapat