Sizin İçin Buradayız

Hızlıcep Talimatı


Hızlıcep Talimatı

Hızlıcep nedir?

Kart'ınızla vereceğiniz bir talimatla, istediğiniz an, istediğiniz yerde bir kısa mesajla Turkcell Hazır Kart TL paketi yüklemenizi sağlayan bir hizmettir. Hızlıcep talimatı vermek için 444 0 444 Yapı Kredi Telefon Bankacılığı'nı arayabilir, Yapı Kredi İnternet ve Mobil* Şubesi'ni ziyaret edebilir veya Yapı Kredi şubelerine uğrayabilirsiniz. Başvurunuzda, talimat vermek istediğiniz Turkcell Hazır Kart telefon numarası ve adios kart bilgilerinizi belirtmeniz yeterlidir.

*Mobil Şube’ye giriş yaparak sol menüden Ödemeler >Turkcell Hızlı Cep Talimatı adımlarını izleyerek talimat verebilirsiniz.

Hızlıcep'le nasıl TL paketi satın alınır?

Talimat verdiğiniz Turkcell Hazır Kart numarasından istediğiniz paket ismini yazarak kısa mesajla 4422'ye göndererek satın alabilirsiniz. Örneğin standart paketi yüklemek için standart yazıp, kısa mesajla 4422'ye göndermeniz yeterlidir. TL paketi yüklemek için 4422'ye göndereceğiniz her mesaj 1 SMS / 0,65 TL olarak ücretlendirilecektir.

Satın alınan TL paketleri ne zaman yüklenir?

Gönderdiğiniz kısa mesajda bir hata yoksa, TL paketiniz Turkcell tarafından anında yüklenir. Hatalı mesaj göndermeniz durumda ise TL paketi hattınıza yüklenmeyecek ve ücretsiz hata bildirim mesajıyla tarafınıza bilgi verilecektir.

Hızlıcep'le hangi TL paketleri satın alınabilir?

Satın alınacak TL paketi olarak Turkcell'in Standart, Avantaj, Süper, Süper Plus ve Mega paketlerinden birini seçebilirsiniz.

Hızlıcep Hesap Özeti'nize nasıl yansıyacak?

Hızlıcep'le yüklenen TL paketi bedelleri adios kart Hesap Özetin'ize harcama olarak yansıyacaktır.Üstelik Hızlıcep hizmetiyle, her paket yüklediğinizde paket bedeli üzerinden puan da kazanırsınız! Bir Turkcell Hazır Kart numarasına maksimum 900 TL değerinde paket yüklenebilir.

Kapat