Sizin İçin Buradayız

Yapı Kredi Seyahat Hattı


Yapı Kredi Seyahat Hattı

Seyahatinizi planlarken ihtiyacınız olan herşey Yapı Kredi Seyahat Hattı'nda. Yapı Kredi Seyahat Hattı ile dilerseniz birikmiş puanlarınızı, dilerseniz kredi kartınızı kullanarak tüm seyahat harcamalarınızı yapabilirsiniz. Dilerseniz kişiye özel seyahat planlaması veya sıradışı destinasyon önerileri alabilirsiniz. Üstelik yeterli puanınız yoksa Avanspuan kullanarak da seyahat harcamalarınızı yapabilirsiniz.

Puanlar ile dilediğiniz seyahat harcamasını yapın

Alışverişlerinizden kazandığınız puanlarınızı çok daha değerli olarak seyahat harcamalarınızda kullanabilirsiniz.

Sadece size özel ekstra taksit fırsatından yararlanın

Yapı Kredi Seyahat Hattı'ndan, adios kartınızı kullanarak yapacağınız seyahat harcamalarınızda adios'a özel tüm seyahat harcamalarınızda 9 aya varan taksit fırsatından yararlanabilirsiniz.

Size özel sıra dışı öneriler ve fiyatlarla tatilinizi planlayın

Yapı Kredi Seyahat Hattı'ndan kişiye özel seyahat planlama, sıra dışı destinasyon önerileri alabilir ve tüm rezervasyonlarınızı yaptırabilirsiniz. Ayrıca, yurt içi ve yurt dışı turlar, konaklama, gemiyle seyahat (cruise) hizmetlerinden adios'a özel fırsatlarla faydalanabilirsiniz.

Yapı Kredi Seyahat Hattı'na 444 0 444 Yapı Kredi Telefon Bankacılığı'nı aradıktan sonra 6'yı tuşlayarak ulaşabilirsiniz.

Yapı Kredi Seyahat Hattı Çalışma Saatleri:

  • Hafta içi 09:00 - 22:00
  • Cumartesi 09:00 - 14:00

adios ile Yapı Kredi Seyahat Hattı üzerinden alınan tüm seyahat hizmetleri Setur Servis Turistik A.Ş. tarafından verilmektedir.

Yapı Kredi Seyahat Hattı resmi tatillerde hizmet vermemektedir.

Çalışma saatleri içerisinde olmasına rağmen, ürün ve operasyon bazlı hizmetin verilmesi/satışın gerçekleştirilmesi sonraki mesai gününe ertelenebilir.

Kapat