Sizin İçin Buradayız

Seyahat Fırsatları


Kapat
Seyahat Fırsatları

Alan vergisi ödemeyin

adios ile puanlarınızı kullanarak aldığınız uçak biletlerinde ödediğiniz puanlara alan vergileri de dahildir. Alan vergisi için ayrıca bir ödeme yapmanıza da gerek kalmaz.

Refakatçi bileti ile özel indirimlere sahip olun

adios'un sunduğu fırsatlardan sevdikleriniz için de yararlanabilirsiniz. adios ile uçak biletinizi satın alırken, sizinle birlikte yolculuk edecek bir yakınınız için %25 daha düşük puan miktarı ile bilet alabilirsiniz.

Kredi kartı ile bedeli ödenerek alınmış asıl bilet ile refakatçi biletinin mutlaka aynı uçuş için alınması gereklidir. Refakatçi bilet uygulamasından yararlanmak için asıl bilet ve refakatçi bileti, Yapı Kredi Seyahat Hattı üzerinden alınmalıdır.

Bebeğiniz de sizinle ücretsiz seyahat etsin

adios ile puanlarınızı kullanarak belirli uçuşlar için bilet aldığınızda, 0-2 yaş arası bebeğinizin bileti adios'un hediyesidir.

Hediye bebek bileti için üst limit 100 TL olarak belirlenmiştir.

Seyahatinizi ailenizle paylaşın

adios'un sunduğu Aile puanı fırsatı ile 1. dereceden akrabalarınızla puanlarınızı birleştirebilir, seyahat harcamalarınızı çok daha kolay gerçekleştirebilirsiniz.

Süreli kampanyalarda kazanılan puanlar transfer edilemez.

Yapı Kredi Seyahat Hattı'nda Ekstra Taksit Fırsatı!

Yapı Kredi Seyahat Hattı'nı arayarak yapacağınız tüm uçak bileti harcamalarınızda ve diğer seyahat harcamalarınızda 6 aya varan taksit fırsatından faydalanırsınız.

Duty Free'de %5 indirimle alışveriş yapın

Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı'nda bulunan Duty Free mağazalarından adios ile yapacağınız tüm alışverişlerinizde size özel %5 indirim ayrıcalığından yararlanabilirsiniz.

Aynı ay içinde en fazla 100 TL’lik indirim kazanılabilir.

Kapat