Sizin İçin Buradayız
  • adios ile Seyahat
  • adios Özellikleri
  • Kampanyalar
  • adios Ek Hizmetleri
Yapı Kredi Seyahat HattıHemen Başvur

adios Ek Hizmetleri


Kapat
adios Ek Hizmetleri

adios, sunduğu diğer hizmetlerle de ihtiyacınız olduğunda her zaman yanınızda olacak ve hem seyahatlerinizde, hem alışverişlerinizde sizlere büyük kolaylıklar sağlayacak.

Seyahat Sigortası

Yurt Dışındayken de Güvence Altındasınız!

adios ile yurt dışı seyahatlerinizde geniş kapsamlı sigorta güvencesine sahipsiniz.

  • 90.000 Euro Ferdi Kaza Sigortası (16 yaş ve altı çocuklar için 5.000 Euro’dur.)
  • 30.000 Euro Acil Tıbbi Harcamalar & Acil Tıbbi Nakiller & Cenaze Nakli (Acil tıbbi harcamalar için muafiyet bedeli 160 Euro’dur.)
  • 1.000 Euro Kayıp Bagaj Teminatı (Muafiyet 80 Euro’dur.)
  • Gecikmeli Kalkış (En fazla 12 saate kadar sigorta kapsamında olup, ilk 4 saatten sonra maksimum teminat 100 Euro’dur.)
  • Bagaj Gecikmesi (Bagajın ilk 12 saatten sonra gecikmesi için, maksimum teminat 100 Euro’dur.)
  • 1.500 Euro Seyahat İptali

Yurt dışı seyahat sigortası ile yurt dışı seyahatlerinde vize işlemlerinde talep edilen sigorta poliçesini ayrıca almanıza gerek kalmaz.

Sigorta kapsamından faydalanabilmek için kart sahibinin kendisiyle birlikte seyahat eden eşinin ve 19 yaşından küçük çocuklarının (herhangi bir öğrenim kurumuna devam etmesi halinde 24 yaşından küçük) seyahat biletlerinin tamamının (gidiş-dönüş ve tüm ilave parkurlar) adios kartla ödenmiş veya puanla alınmış olmalıdır. (Puan ile alınan biletler seyahat iptali sigortasının kapsamı dışındadır.)

Sigorta kapsamından yararlanma koşulları, sigorta istisnaları ve ayrıntılı bilgi için tıklayınız.

Yapı Kredi Araç Kiralama

Avis Araç Kiralama

adios ile Avis'ten araç kiralamada %30 indirim!

Detaylı bilgi için tıklayınız.

Ayrıca, adios ile Yapı Kredi Seyahat Hattı üzerinden Avis güvencesiyle araç kiralama yapabilir, ödemenizi kredi kartı veya puanlarınızla yapabilirsiniz. Yapı Kredi Seyahat Hattı üzerinden sunulan avantajlı fiyatlar Avis acentelerine göre farklılık göstermekte olup, fiyatlar araç grubu ve modeline göre Avis ve BookinTurkey firmalarının arasındaki anlaşmaya göre yıllık belirlenmektedir.

Yapı Kredi Asistans

Vize işlemleri ve konsolosluklar hakkında bilgi alacağınız genel danışmadan yurt içi ve yurt dışı sosyal etkinlik hizmetlerine, tıbbi danışma hattından acil çözüm gerektiren cam, su, elektrik problemlerinize kadar her türlü konuda Yapı Kredi Asistans Hizmetleri'nden yararlanabilirsiniz.

Detaylı bilgi için tıklayınız.

Yapı Kredi Concierge

Hediye/Çiçek Gönderimi

Yapı Kredi Concierge'le hediye ve çiçek gönderimi için tüm öneri, organizasyon ve gönderimi yapabilirsiniz. Hediye, çiçek ve gönderim ücreti kart hamiline aittir.

Hediye ve Spesiyalite Servisi

Yapı Kredi Concierge, özel hediye araştırma ve özel alışveriş taleplerinizi karşılamak için daima bir telefon uzağınızda...

Boş Vakitleri Değerlendirme

Yapı Kredi Concierge seyahatinizi düşündüğünüz bölgedeki özel etkinlikler, festivaller, müzeler ve diğer turistik bilgileri size en detaylı şekilde sunar. Ayrıca golf, alışveriş ve tenis etkinlikleri, yat turları ve spor kulüpleri hakkında her tür bilgiyi iletir, gerekli organizasyonları yapar.

Restoran Rezervasyon ve Bilgi Servisi

Yapı Kredi Concierge, restoranlar hakkında tavsiye ve iletişim bilgilerini vererek, sizin talep etmeniz durumunda rezervasyon yaptırarak, size bilgi verirecektir. Bu hizmeti tüm Türkiye'de ve yurt dışında sağlanmaktadır.

Kapat